Зараз багато хто скуповує нагороди часів СРСР, подає відповідні оголошення. Важко знайти такі сім’ї, які війна так чи інакше оминула. Майже кожен має родич, який пройшов війну. Багато героїв Великої вітчизняної Війни заслужили нагороди за своє чесне і самовіддане служіння батьківщині. Тепер, коли минуло понад сімдесят років із цих страшних подій нагороди стали не лише надбанням сім’ї та символом великих подвигів предків. Антиквари цінують медалі та ордени як цінні історичні артефакти, їх бажають отримати багато великих колекціонерів.

Скупку нагород СРСР перетворили на прибутковий бізнес. Нагороди стали предметом спекуляції шахраїв. Щоб не нарватися на аферистів, якщо ви вирішили продавати нагороди, слід співпрацювати лише з надійними перевіреними джерелами. З цією метою можна залишати заявку на сайті monitex.com.ua. За фотографією нагороди наші фахівці зможуть чесно оцінити, назвуть ціну, допоможуть вигідно продати вироби.

Колекціонування нагород

Таким цікавим і незвичайним хобі можуть похвалитися мало хто. Наукова назва колекціонування нагород – фалеристика. Експонатами для колекцій є різноманітні відмітні знаки за бойові та трудові заслуги.

До них можна віднести:

  • орден;
  • медаль;
  • значок;
  • жетон та інше.

Випуск практично кожного з представлених вище об’єктів пов’язаний із певною історично важливою подією. Таким чином, кожен відмітний знак наповнений особливим змістовим значенням. Нагороджені дуже цінують і усвідомлюють їхню важливість, для них це найголовніший скарб, дорожчий за який, часом, не буває нічого. Випуск серій нагород був обмежений, оскільки отримували їх не всі, а люди, що особливо відзначилися. Це робить їх унікальними колекційними експонатами, які дуже складно знайти, що значно підвищує їхню вартість.

Слід зазначити, що період зародження фалеристики є часи СРСР. Тоді починали колекціонувати спортивні значки, їх було легко дістати, тому що партії для випуску були більшими та доступними практично кожному. Невелике захоплення переростало у справжнє пристрасне колекціонування. Колекції стали поповнюватися нагородами та відзнаками. Зараз можна отримати непогану суму у антикварів і колекціонерів. Такі власники можуть нажити цілий стан, якщо вигідно продати рідкісний зразок.

Найдорожчі нагороди серед колекціонерів

Особливу цінність становлять значки та медалі, які випускалися та вручалися під час існування СРСР. Такими об’єктами, що представляють інтерес для антикварів та колекціонерів є:

Але цінність нагород і відповідно їхня вартість можуть суттєво відрізнятися. Щоб достовірно дізнатися про ці параметри, замовте оцінку кваліфікованих експертів вже зараз на сайті. У спеціалістів компанії можна дізнатися достовірну вартість об’єктів продажу. Враховуються всі особливості та показники, які відіграють роль оцінки. До них можна віднести такі параметри, як поширення, пошкодження та вік.

Крім того, звертають увагу на вид металу, з якого виготовлено відмітний знак. Вартість золотих та срібних виробів вища, тому що сировина для їх виготовлення дорожча. За латунні, нікелеві або бронзові об’єкти колекціонування можна отримати трохи менше. Але їхню остаточну реальну вартість зможе назвати лише кваліфікований фахівець.